Každé dítě je jedinečné se všemi svými specifiky.
A MYŠ-LIŠ jsou tu právě proto, aby všechny naše výjimečnosti podpořili a rozvíjeli a u toho se s námi společně parádně bavili.
 

myš Lenka

Myš-Lenka je moc fajn osůbka, která často děti povzbuzuje, ráda s nimi dovádí a motivuje je k aktivitě. Nezapomíná je ocenit za dobré výkony a při každém úspěchu se s dětmi upřímně raduje.

liška Lili

Liška Lili je moudrá a velmi laskavá. Vždy má v zásobě nějakou tu pohádku, písničku zejména pro klidné chvíle – ať už k usínání nebo k odpočinku. A nejenom pro děti! Lili moc dobře ví, že někdy potřebují odpočívat i rodiče. Proto se snaží nenechávat všechno jenom na nich.

 
Myš Lenka a liška Lili jsou především velké kamarádky a jsou zároveň hlavní dvojicí, která provádí děti aktivitami na těchto stránkách.

Tyto dvě šikovné bytůstky mají spoustu kamarádů, které nám budou postupně představovat. A tak poznáme všechny MYŠLIŠÁKY.
 

Jak to všechno začalo?

Na začátku byly tři sny a jeden Davídek...

Jindra

Přeji si spoluvytvářet a zažívat zázraky. Díky muzikoterapii jsem se přesvědčila, že to opravdu jde. Často s dětmi i dospěláky kouzlíme, souzníme, tvoříme si svůj svět, necháváme naplno rozeznít naši fantazii, necháváme se opečovat harmonií. A v tu chvíli se dějí neuvěřitelné věci!!!

Linda

Mým snem je smysluplně propojovat výtvarno s tím nejlidštějším v každém z nás. Baví mě tvořit pro děti a s dětmi. Nacházím se v ilustracích, grafice, tvorbě terapeutických pomůcek, ve vymýšlení různých artefiletických technik a programů... hřeje mě, když to, co vytvořím, může někoho posunout, pomoci mu se rozvíjet krůček po krůčku.

Markéta

Hned po studiu medicíny jsem se začala věnovat výzkumu v oblasti přístrojové herní terapie v neurorehabilitaci dospělých pacientů. Můj syn Davídek mě ale naučil, že hravé terapie můžou pomáhat i těm úplně nejmenším dětem. A hlavně že je fajn se občas zastavit, na nic nemyslet a prostě si jen tak hrát.

Davídek

A tím se dostáváme k nejdůležitějšímu MYŠLIŠÁKOVI – Davídkovi. Čtyřletý šikula se širokým úsměvem, kuráží rytíře a obrovskou důvěrou v přátelství. Bez něj by MYŠLIŠ nejspíš nevznikly. Davídek má Angelmanův syndrom. Zůstane navždy malým dítětem s dobrým srdcem a velkým smyslem pro humor.

Jindra
Linda
Markéta
Davídek
 

S Myš-liš se můžete těšit na:

 
 
 
 
Tým se postupně rozrůstá o další specialisty z oblasti ergoterapie, logopedie, psychologie a pedagogiky. Také se zapojují zkušení rodiče dětí s různým typem zdravotního znevýhodnění, kteří předávají své zkušenosti a nápady dál.
 
 
Staňte se také aktivním myšlišákem. Pokud máte nějakou zkušenost, nebo příběh,
o které byste se rádi podělili, napište nám na info@flami.cz.
Děkujeme.
 
 
 
 
PRO RADOST I PRO LEGRACI JSOU TU VAŠI MYŠLIŠÁCI!